Borlu Yalıtım Nedir ?

Yapınızın ısı, ses ve yangın yalıtım ihtiyacına aynı anda çözüm sağlayan, bor yalıtım ürünleri, % 100’e yakın başarı oranıyla izolasyonun en çok aranan malzemeleri arasındadır.
 
Bor madeni ile güçlendirilmiş yalıtım malzemeleri ısıyı koruma, ses geçirgenliğini önleme ve yangın riskinde yüksek sıcaklığa karşı direnç sağlama bakımından yüksek verim alabileceğiniz uygulamalar sağlar.

 

Doğal olması sebebiyle sağlığınız açısından en zararsız kaplama ürünleri arasındadır. Endüstriyel tesisler, kamu kurumları, konutlar, depolar ve yüksek tavanlı yapılar ve geniş ölçekli binalar için en dayanıklı ürünlerdir.

 

Hava koşulları değiştikçe, binaların yıpranma katsayıları artmakta, önceden kullanılan malzemelerin deforme olması binalarda tadilat isteği uyandırmaktadır. Çeşitli izolasyon yöntemleri olmasına rağmen son zamanlarda özellikle

Bor Yalıtım uygulaması üzerinde yoğunlaşma yaşanmaktadır.

Bor madeninden elde edilen türevler ile yapılan yalıtım malzemesi mimar ve mühendisler tarafından öncelikli olarak tercih edilmektedir. Bu açıdan yaklaşıldığında en verimli sonuçlara erişmek için planlamalar yapan müteahhitler de bor yalıtım yaparak müşterilerin memnun olmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

İzolasyon sektöründe yıllardır elde ettiği tecrübe ile Bor Yalıtımcı markası altında profesyonel hizmet sunan ekibimiz, bor yalıtım uygulamalarını, binanın ömrünü uzatmak maksadı ile sürdürdüğünü belirtmek isteriz. Bor katkılı yalıtım ürünlerinin kullanıldığı çalışmalarımızda A kalite performans garantisi ile binaların yapısal restorasyonunu gerçekleştiriyoruz. Yaşam alanlarınızın daha nitelikli hale gelmesi için Bor madeni en ideal tercihler arasında yer almaktadır.

Dünyada yaygın olarak kullanılan yalıtım malzemeleri içinde en verimli sonuçlara imza atan bor yalıtım uygulaması, binaların ömrünü uzatmakla kalmaz, ısı ve ses yalıtımı konusunda da başarılı sonuçlara imza atar. Yakıt tasarrufu yapmanız için en kaliteli çözümler arasında yer alan Bor yalıtım, çok büyük oranda müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır.

Yapı Uygulama Hizmetleri

  • TSE Belgeli ÜretimYalıtım Ve İzolasyon
  • %100 Yerli Kalitenin Adresi
Randevu Al

ISI – SES – NEM – RUTUBET – KÜF – HAŞERE – YANGIN

SORUNLARINA KESİN ÇÖZÜMLER

İTHAL YALITIM ÜRÜNLERİNE BAĞIMLILIĞA SON…!
Yapı Uygulama Hizmetleri

Ön Başvuru Yap

24 saat içinde hızlı yanıt alın